Home / İlişkiler / Cinsellik / Kızlık Zarı Dikimi İzmir Hakkında

Kızlık Zarı Dikimi İzmir Hakkında

Kızlık zarı dikimi izmir hakkında bazı bilgiler.

Her yaştan bayanın dikkat ettiği konulardan bir tanesi kızlık durumudur. Kızlık zarı ile birlikte bir insanın daha önce ilişkiye girip girmediği anlaşılabilmektedir. Bu noktada ilerde evlilik sürecinde sorun yaşamamak adına kızlık zarı dikimi  izmir operasyonları yapılmaktadır.

Bu operasyonlar ile birlikte yırtık olan zar dikilerek ilişki yaşanmamış hale gelinmektedir. Genel olarak esnek yapısı olan bu zar ilk gecede yırtılmayabilir zira bu durum kendinizi rahat bırakmanız ile alakalıdır. Eğer kasılırsanız sadece acı çekersiniz ve zar yırtılmaz. Genel olarak batıda yaygın olarak yapılan bu operasyonla kızlık zarı dikimi izmir gibi hizmetler verilmektedir.

Geçici ya da kalıcı olarak yapılabilen bu işlem ile sorun yaşamadan evliliğinizi yapmak istiyorsanız http://www.assoskadindogum.com/izmir-kizlik-zari-dikimi.html ile uzman bir hekim desteği alabilirsiniz. Hekimlerin ağrısız olarak lazerle yapacağı operasyonla birkaç gün içerisinde tamamen iyileşirsiniz.

About admin

Check Also

Doğum Kontrol Hapları Cinsel Sorunlara Sebep Oluyor mu?

Yapılan araştırmalar neticesinde doğum kontrol hapları cinsel sorunlara sebep olduğu açıklanmıştır. Sebebine değinecek olursak; hapları …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir